آپلود عكس , آپلود رایگان عكس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا علوم ماوراء - حقیقت g
 

حقیقت

نوشته شده توسط :محمد اکبری
جمعه 22 اردیبهشت 1391-04:50 ب.ظ

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 

حقیقت چیزیست فراتر ازدید ما ،حقیقت آشکار است ولی ما خود آن را از چشمانمان پنهان کرده ایم با اعمالمان با گفتارمان و موثر تر از همه با پندارمان .

ما خود گنجینه ای از معرفت الهی هستیم چرا که خداوند فرمود :((و نَفَختُ فیه من روحی)) ما به شعور لا یتناهی خداوند متصل هستیم هر گاه اراده کنیم اطلاعات در اختیار ما قرار میگیرد ولی ما خود را از این نعمت محروم کرده ایم مانند پروانه ای که می خواهد تا اوج پر بکشد ولی حاضر نیست پیله اش را رها کند.

اگر میخواهید به حقیقت دست یابید،اگر میخواهید حجاب ها از چشمانتان کنار برود واگر میخواهید به کمال برسید و با خداوند ملاقات کنید پیله های این دنیای مجازی را رها کنید تا قادر به پرواز شوید. همه چیز در درون خود شماست.

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد             وآنچه خود داشت زبیگانه تمنّا می کرد

انسان تا خودش را تغییر ندهد نمی تواند عالم بیرون را تحت تاثیر قرار دهد.

چه زیبا سخنی است:  کردار نیک، گفتار نیک و پندار نیک

ما تحت تاثیر عواطف و افکارمان هستیم بیایید آن ها را نیکو کنیم وشاد و خوشبین باشیم .

در قرآن کریم هم داریم:

(( الا انّ اولیاء الله لا خوفٌ عَلَیهم ولا هم یَحزنون))

آری دوستان خدا با شادی زندگی می کنند وحزن را به عالم درونشان راه نمیدهند خداوند چنین افرادی را دوست دارد.

برای شادی بهانه ای لازم نیست هر کار نیکی که باعث شادی شما شود مورد رضای خداوند است هر وقت اکثر اوقاتتان با  شادی وسر خوشی گذشت میبینید که زندگی از شادی وخوش شانسی لبالب می شود .  چیزی به نام شانس وجود ندارد همه چیز در گرو پندار وتفکر شماست در کارگاه ذهنتان شادی تولید کنید .لازمه ی این نوع زندگی هشیاری لحظه به لحظه در زندگی است .((واذکرو الله کثیرا لعلّکم تفلحون)) وخداوند را زیاد یاد کنید شاید که رستگار شوید.با توجه به این آیه ما با ذکر خدا به هشیاری که می خواستیم میرسیم زیرا خدا شادی مطلق است وبا یاد کردن خدا به هشیاری وبصیرت می رسیم.

در حقیقت ذکر یعنی هشیاری وآگاهی لحظه به لحظه که همانطور که در قرآن داریم ما را به رستگاری میرساند.

خداوند از خلقت خود آگاه است و میداند که انسان موجودی فراموش کار است لذا ذکر زبانی را به انسان آموخت تا سبب هشیاری اش شود.این مقوله در سایر ادیان هم مانند بوداییان صدق می کند که از مانترا استفاده می کنند.

در دین اسلام اذکار با تاثیرات گسترده شان مانند گنجینه ای از اکسیرهای مادی ومعنوی هستند وهر دو را تامین میکنند.از این اکسیر های رایگان کمال استفاده را ببرید وسعی کنید با تمرین وذکر به هشیاری مورد نظر برسید.آن موقع است که دیگر دنیا برای شما معنی دیگری می یابد ومیتوانید به حقایق دست یابید.

و من الله التّوفیق. 

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic